Reclamatii si sugestii

despre cum se pune avatar, poza, semnatura, intr-un cuvant, despre cum putem face acest forum sa fie primitor, atractiv si prietenos...

Moderators: Cherie, psihdinupopa

Lili77
Floricica sfatoasa

Re: Reclamatii si sugestii

Postby Lili77 » Sat Jun 05, 2010 10:28 am

Nu inteleg ce se intampla la mine,am debifat sa nu mai primesc e-mail cand scrie cineva(o cafea tare...)si eu primesc cate 75 e-mailuri, de exemplu azi, de pe data de 06.05.10.Ce trebuie sa fac sa nu le mai primesc,vad ca incep si de pe 07.05.10.

Cherie
Site Admin

Postby Cherie » Sat Jun 05, 2010 10:49 am

ok, am inteles... spune-mi numai unde ai umblat la setari, de jos din pagina sau de sus de la user control panel. ( ca sa stiu unde-i hiba). La user control panel , mergi la manage subscribe, marcheaza tot ce ai acolo si da unwatch . dar sa-mi spui ce ai mai facut. Ca si eu ma confrunt cu aceeasi problema, iar eu primesc de la toate topicurile posibile si imposibile. Sau de jos de la subscribe sau unsubscribe. Si eu mi-am anulat, acum am primit de prin 6 mai, cred ca din cauza ca nu a functionat bine.
ImageImage
ImageImage

Lili77
Floricica sfatoasa

Postby Lili77 » Sun Jun 06, 2010 12:07 pm

Am facut asa cum ai zis tu,dar eu nu imi aduc aminte sa fi umlat pe undeva,singura chestie e ca am debifat aici "Notify me when a reply is posted",azi am avut 107 e-mailuri,toate vin de la "O cafea tare..."

Cherie
Site Admin

Postby Cherie » Sun Jun 06, 2010 1:18 pm

umbla un pic pe unde ti-am zis, cred ca vor veni din urma pana ajung la data la care ai facut debifarea. suntem singurele care avem problema asta?
ImageImage
ImageImage

Lili77
Floricica sfatoasa

Postby Lili77 » Sun Jun 06, 2010 8:18 pm

imi vin aceleasi e-mailuri,ca tot sterg sute,de pe data de 6 mai,a fost atunci cand nu stiam unde sa mergem la munte si fiinca se discuta mult,am debifat ca tot veneau e-mailuri,numai ca acum imi vin de atunci,dar nu le mai suport,sterg si 100 si ceva cate odata.Am dat acum unsuscribe la o cafea tare va rog,sa vedem daca mai vin.

Cherie
Site Admin

Postby Cherie » Sun Jun 06, 2010 8:58 pm

foarte ciudat, iti vin aceleasi email-uri sa inteleg pe care tu le-ai sters?... :shock:
ImageImage
ImageImage

Lili77
Floricica sfatoasa

Postby Lili77 » Sun Jun 06, 2010 9:01 pm

da,ca vin mereu foarte multe de pe data de 6 mai,iti dai seama ca eu tot le sterg si iar vin,ca doar nu s-a scris mii de e-mailuri pe data de 6,vad ca iar vin

Cherie
Site Admin

Postby Cherie » Sun Jun 06, 2010 9:04 pm

foarte ciudat... si la min vin tot de-atunci, tot din ziua aia. sa ma uit sa vad ce pot sa fac, ca si pe mine ma scoate din sarite, sa tot sterg. Incerc sa intelg ce s eintampla: ultimul primit a fost din 6 mai, pe la pagina 90, si la tine la fel?! in principiu am anulat posibilitatea de a mai trimite forumul vreun mail. Asta nu e in regula, pentru ca nu se mai pot inscrie si alte persoane, care vor primi prin mail confirmarea inregistrarii. Dar sa-mi spui te rog daca mai primesti si acum, ca atunci sa activez la loc. Si sa mai intreb in stanga si in dreapta sa vad ce putem face.
ImageImage
ImageImage

Cherie
Site Admin

Postby Cherie » Mon Jun 07, 2010 1:01 am

vad ca pe perioada cat am lipsit si a fost dezactivata optiunea nu am primit nici un mail. L-am activat la loc, Lili, sa vad daca tot asa vin mail-uri. O mai iau si =1type= razna... daca nu inchid topicul, si deschid o cafea cu numarul 3. Poate nu mai vin daca inchid...
ImageImage
ImageImage

Lili77
Floricica sfatoasa

Postby Lili77 » Mon Jun 07, 2010 9:53 am

Azi nu am nici un e-mail,totul e in regula,merci mult

Return to “Detalii tehnice”